1/1

Život je plný okamžiků, které stojí za to uchovat. 

     Jak prochazíme životem, měníme se, ale fotografie jsou stálé. Například portrét nám může připomenout, jak naše tvář vypadala před lety. Můžeme sdílet naše zážitky a vzpomínky s rodinou, vnoučaty. Zavzpomínat, kým jsme byli a co nás činilo šťastnými.
    Kdo jsem? Jmenuji se Lucie, je mi 30 let a jsem maminkou dvou malých dětí.  Vystudovala jsem SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově obor fotografie. Focení se věnuji od roku 2005 a bude mi ctí fotit právě Vás i vaše okolí a podílet se na zachycení důležitého momentu Vašeho života.
       Ráda fotím v klidu, bez stresu a nepřirozených póz. Ty nejkrásnější okamžiky se snažím zachytit přirozeně a vložit do fotografie hloubku a cit.
    Ráda zachycuji významné i „obyčejné“ životní okamžiky, ať už právě držíte v náručí své miminko, slavíte narozeniny, ženíte se či vdáváte, gratulujete dětem k promoci, nebo chcete třeba jen zvěčnit sebe, rodinu a své domácí mazlíčky doma či na nějakém jiném zajímavém místě. 

 

Fotografuji především v Jižních Čechách konkrétně Tábor, Soběslav, Planá nad Lužnicí ale ráda se podívám i do jiného města.
 

Kontakt

Lucie Surá

Planá nad Lužnicí

Husova 11

fotoluciesura@gmail.com

Tel: 604 737 754

IČO: 09719172

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

Napište mi a ráda Vám odpovím na otázky!

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Bílý kruh

© 2020 by  Lucie Surá Tábor Planá nad Lužnicí Jižní Čechy  www.luciesura.com